Apie mus

Apie…18195711_1444737368902958_547602932_o

1969 m. įstojau į Voronežo choreorafijos mokyklą, kur gavau klasikinio šokio pagrindus. Ten mokiausi ir liaudies – sceninio, duetinio, istorinio – buitinio bei šiuolaikinio šokio, aktorystės meno, studijavau teatro bei baleto istoriją.
Baigęs šią mokyklą, nuo 1979 iki 1987 m. šokau Operos ir baleto teatrų trupėse Rusijoje (Voroneže) ir Ukrainoje (Charkove).
Nuo 1987 iki 2009 m. buvau Klaipėdos Valstybinio Muzikinio Teatro solistu. Šokau pirmąsias partijas baletuose „Žmogaus balsas“ (R. Wakeman), „Žydrasis Dunojus“ (J. Strauss), „Paryžiaus žvaigždė“ (M. Vasiljev), „Baltasis vilkas“ (J. Navakauskas), „Mažylis ir Karlsonas“ (J. Ter – Osipov), „Snieguolė ir septyni nykštukai“ (B. Pavlovskis).
Per tuos metus dirbau su tokias baletmeiteriais kaip B. Bruskin, J. Lifshic, G. Malchasianc, I. Ibatulin, E. Bukaitis, V. Lisovskaja, L. Dautartaitė, J. Villimaa, J. Smoriginas, A. Liškauskas.
2005 m. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigiau vaidybos studijų programą. Man buvo suteiktas teatro bakalauro kvalifikacinis laipsnis ir choreografo profesinė kvalifikacija.

2013 m. Klaipėdos universitete baigiau šokio studijų krypties choreografijos studijų programą ir įgyjau šokio magistro kvalifikacinį laipsnį.
Nuo 2010 iki 2013 m. Klaipėdos universitete Choreografijos katedroje dėsčiau klasikinį ir charakterinį šokį.
Dabar esu pedagogas – repetitorius Klaipėdos Valstybiniame Muzikiniame teatre. Vedu klasikinio šokio pamokas teatro artistams.

Nuo 2019 m. rugsėjo Klaipėdos universitete Choreografijos katedroje dėstysiu klasikinį ir charakterinį šokį
Taip pat esu šokių studijos „DUENDE“ įkūrėjas ir vadovas.

APIE STUDIJĄ….

Baigiant baleto artisto karjerą, kilo klausimas – o kas toliau? Supratau, kad nieko daugiau nemoku – tik šokti.
2006 m. spalio mėnesį įkūriau savo šokių studiją, kurią pavadinau „DUENDE“.
Aistra ir meilė flamenko menui nebuvo atsitiktinė. Lemtingas buvo 1982 m. susitikimas su žinomu choreografu ir flamenko šokio žinovu Horhio Vania Gomes de Fonsea, iš kurio aš gavau flamenko šokio pagrindus. Tuomet pirmą kartą išgirdau žodį „DUENDE“…

 

 

Šokių studija veikia jau daugiau nei dešimt metų. Čia mokomės klasikinio bei flamenko šokio, mokomės grįžti į gyvenimą kiekvieną dieną ir rasti sąvajį DUENDE.